המוצרים שלנו הם גם חוויה: לבחור, להרכיב, ליהנות מהחיבור אל הטבע ואל העץ, לבנות במו ידיכם (או בעזרת הרכבה מקצועית שאנו מציעים כחלק מחבילת השירות) את המוצר שיהפוך את הבית שלכם לייחודי ויוצא דופן.

"אבני דרך" קיימת כבר מעל 18 שנה, מתמחים בבניה קלה מפנל מבודד, עץ ,פרגולות דקים מחסנים בתים וצימרים. בשנים האחרונות עם מעבר המשפחה לרמת הגולן הקמנו במשק שלנו בית מלאכה ליצירת קיטים של ריהוט ומוצרים לבית ולגן. 

עם צוות קטן ואיכותי ועסק משפחתי אנחנו מספקים מגוון שירותים במגע אישי לכל אורך הדרך. אנו מייצרים מוצרים בדרך ייחודית המעניקה לכם, לקוחותינו, ליהנות גם אתם מחדוות היצירה, התכנון והעשייה. כל פריט הוא שלכם, ובשבילכם.

אצלנו תמצאו ריהוט לגן ולגינה, ריהוט לבית – גם בהתאמה אישית,קיטים של מחסנים מפנלים מבודדים לבנייה עצמית, גדרות, רצפות בטון/עץ למחסן, מחסן עצים ופנלים – עם שירות  חיתוך לפי מידה.

בנוסף אנו מציעים משאית מנוף שנותנת שירותי הובלה, העמסה, הנפה  ופינוי בכל אזורי הארץ, וכן מחסן עצים עם מגוון עצום ונהדר של עצים וחומרי גלם.

ידידותי לסביבה ולמשפחתכם

כל המוצרים שלנו מיוצרים מחומרים ידידותיים לסביבה, בטיחותיים ונקיים מרעלים. הם מתאימים לשימוש על ידי ילדים בכל הגילאים, אינם מזיקים לבעלי-חיים, ומיוצרים תוך הקפדה מירבית על ערכים סביבתיים וחברתיים.

כתבו לנו ונשמח לעזור